Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Straipsniai

Straipsnių valdymo modulis yra skirtas organizuoti lengvą ir patogų publikacijų valdymą interneto svetainėje. Tai ypač aktualu kuriant svetaines, kuriose planuojamas intensyvus publikacijų srautas - naujų straipsnių talpinimas, senesniųjų perkėlimas į archyvą, paieška ar filtravimas, straipsnių grupavimas ir pan.
 

Naudos:

  • Svetainės informatyvumas - naudodami Straipsnių valdymo modulį nesunkiai susitvarkysite net su dideliais informacijos srautais. Tai leis svetainėje talpinti ne tik pagrindinę informaciją apie įmonę, bet ir daugybę su kompanija susijusių publikacijų. Tai labiausiai aktualu specializuotiems informaciniams portalams.

Galimybės:

  • Kiekvienas straipsnis valdomas atskirai, nurodant tik jam skirtą turinį;
  • Kiekvieną straipsnį paslėpti arba ištrinti, nepriklausomai nuo kitų straipsnių;
  • Publikuoti straipsnius vienu arba keliais lygiais, t.y. gali būti publikuojami pilni straipsnių tekstai arba jų sąrašas, nurodant pavadinimą, trumpą anotaciją, paskelbimo datą, autorių ir nuorodą į pilną straipsnio tekstą;
  • Straipsnių turinį rengti ir koreguoti su WYSIWYG teksto redaktoriumi, todėl turinyje galite pateikti nuorodas, nuotraukas, grafikus, lenteles, parsiunčiamus failus ir t.t.