Turinio valdymo sistema

Prisijungimas partneriams
Jūsų slaptažodis

Dirbame su:


Išplėstų naujienų valdymo modulis

Galimybės

  • galimybė naujienoms atvaizduoti vienu paspaudimu keliuose vidiniuose puslapiuose iš karto.
  • priskirti naujieną prie tam tikros grupės. Pvz. tam tikrą naujieną galima patalpinti puslapio rubrikoje "apie mus", "kontaktai", "naujienos", "mumis pasitiki", taip lankytojai matys šią naujieną, pasirinkdami bet kokią iš šių nuorodų.
  • atidėti naujieną bei nustatyti publikavimo ir panaikinimo laiką. Jei planuojate puslapio lankytojus informuoti apie naujas prekes, akcijas bei nuolaidas, galite naujieną aprašyti, išsaugoti turinio valdymo sistemoje iPyramid, pasirinkti naujienos publikavimo dieną, netgi valandą. Ši naujiena nustatytu laiku pasirodys puslapyje ir pati pasinaikins. Todėl Jums nereikia bijoti, kad pamiršite apie siūlomas akcijas bei naujienas, o turint laisvą minutę ir šviežią mintį ramiai įrašyti į TVS atmintį.
  • modulis leidžia naujienas aprašyti keliomis kalbomis, įkelti paveikslėlį, perkelti naujieną į archivą.
  • Šis modulis palaiko RSS (Really Simple Syndication) kanalą, skirtą iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją.

Nauda

            Jei puslapyje yra daug naujienų, pranešimų įvairiomis temomis, lankytojas per RSS kanalą gali užsisakyti (pasirinkti) dominančias temas ir matyti jas atskirame puslapyje. Jos atsivaizduoja kaip pranešimas (laiškas) su nuorodomis, kurias paspaudus galima matyti visą naujieną. Gaunamą informaciją galima rūšiuoti, grupuoti, panaikinti ir užsisakyti naujas. Rekomenduojame kelias programas, kurių užtenka naujienų peržiūrai: FreedDemon, RSS Reader, Shart Reader. Taip pat galima naudoti kitų programų (Opera, Firefox, Thunderbird) galimybes atvaizduoti RSS informaciją.